Adina48

Bez fotografieE-mail:
Pohlaví: žena
Věk: 48
Výška: 170 cm
Postava: nadváha
Stav: ---
Kouření: ---
Barva očí: šedá
Barva vlasů: zrzavá
Vzdělání: středoškolské vzdělání
Místo: Středočeský kraj; Praha

Sex a flirt - ona hledá jeho: Máš rád živočišný sex, velká plná prsa č. 7, hlasitější projev a vstřícné až lásky plné přijetí bez nějakého předstírání? Dál nehledej. Jsem totiž taková. Přijď se přesvědčit a udělat si svůj názor.
Adina (orig.foto) - 48 let, 170/80, (klasika, orál, anál atd.). Pracuji pouze úterý až čtvrtek - v 5 hod ráno odjíždím a sobota i přes noc až do neděle do rána, kdy opět odjíždím. Pokud se ti nechce přijet za mnou, tak můžu přijet já za tebou. Na SMS opravdu nereaguji, takže se mi nesnažte psát. Pokud chcete, tak rovnou zavolejte a určitě se domluvíme. Nemám žádné příplatky.
Podáno: 5. 3. 2009 04:10:30
Odpověď na inzerát

Další inzeráty, které by Vás mohly zajímat: s-tana; pulsatila; M.K.; Monika24; Ninna; Sandra Urbanová; natasa; magdalena; Angel6; Yanna; Mgr. Jana Kaucká; Petulla03; svetla; Mišelinka; kacakarkulka; Ester; KatkaB; Ivett; Satanela; mallaa; Cherry7; Ester.84; maxxibaculka; Lucie Horáčková; Hanka Beránek; amevi; malalady; Drahomira; Holly; Deana123; evig; Irena; Briam; Sargenia; Linda18; Janino; Maggisek; Smutnarenca; Karin; bonheur;