Cherry7

Bez fotografieE-mail: ---
Pohlaví: žena
Věk: 21
Výška: 161 cm
Postava: ---
Stav: svobodná
Kouření: nekuřák
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Vzdělání: středoškolské vzdělání
Místo: Středočeský kraj; Praha

Vážná seznámení - ona hledá jeho: Už mě nebaví být ve vztahu plném lží, přetvářky, faleše, občasných úletů a neustálým otáčení se za každou trošku hezčí sukní. Nechci ani vztah založený na ponižování a nadávkách. Jsem studentka VOŠ, normální postavy s dlouuuhými vlasy, která hledá vážný vztah. Vztah založený na přátelství, věrnosti, důvěře lásce. Takový, ve kterém nebude chybět každodenní legrace ani trocha romantiky, ale zároveň bude realistický.
Potřebuji člověka, který mi bude oporou, který už má za sebou období návštěvy hospod a diskoték. Člověka, který se umí bavit, když jsem na blízku a který mě bude hájit a milovat i před svými přáteli. Nároky mám asi veliké, přesto věřím, že se najde někdo, s kým budu šťastná a s kým budu moct kráčet společnou cestou života. Ten, pro kterého budu tou jedinou.
Pokud v tomhle světě plném přetvářky ještě existuje nějaká čistá duše, která je schopna milovat jednu ženu, ozvi se.
Na sexu mi nezáleží, mám ho ráda, ale nechci vztah založený pouze na něm...
Podáno: 29. 1. 2012 10:22:48
Odpověď na inzerát

Další inzeráty, které by Vás mohly zajímat: s-tana; pulsatila; M.K.; Monika24; Ninna; Sandra Urbanová; natasa; magdalena; Angel6; Yanna; Mgr. Jana Kaucká; Petulla03; svetla; Mišelinka; kacakarkulka; Ester; KatkaB; Ivett; Satanela; mallaa; Ester.84; maxxibaculka; Lucie Horáčková; Hanka Beránek; amevi; malalady; Drahomira; Holly; Deana123; evig; Irena; Briam; Sargenia; Linda18; Janino; Maggisek; Smutnarenca; Karin; bonheur; Mariana007;