Drahomira

Bez fotografieE-mail: ---
Pohlaví: žena
Věk: 53
Výška: 170 cm
Postava: ---
Stav: ---
Kouření: nekuřák
Barva očí: ---
Barva vlasů: ---
Vzdělání: ---
Místo: Středočeský kraj; Praha

Vážná seznámení - ona hledá jeho: Rozhodla jsem se hledat. Motiv mého hledání je potřeba blízkého člověka, muže, který možná všechny blízké ztratil, stejně jako já. Abychom našli společné štěstí, musíme mít stejný hodnotový systém a vzájemnou sympatii. Jaké tedy hodnoty vyznávám,.. věrnost ( v našem věku asi není velký problém, takže se jí příliš nezabývám, ale uznávám), společné plány a tužby, to je důležité, ale nejsem náročná, úsměv - potřebuji optimistu, loajalitu k partnerovi - to ano, potřebuji podporu a také ji umím nabídnout, obětavost - oceňuji lidi s velkým a laskavým srdcem, láska ke zvířatům, přírodě je samozřejmostí... atd.
Říká se, že přátelství se dá najít jen do určitého věku. Potom jsme omezeni různými představami, koncepcemi, názory. Pokud rozumíte těmto slovům věřím, že jste ten pravý. Nezáleží na tom jak vypadáte, nezáleží na tom kolik vážíte, nebo kolik máte majetku, nezáleží na ničem,.. záleží na tom, jestli nalezneme společnou řeč a jestli nám v tom navázání nebrání nějaké nesmyslné představy získané životem.
Podáno: 1. 8. 2012 07:38:43
Naposledy aktualizováno: 1. 8. 2012 07:49:57

Odpověď na inzerát

Další inzeráty, které by Vás mohly zajímat: s-tana; pulsatila; M.K.; Monika24; Ninna; Sandra Urbanová; natasa; magdalena; Angel6; Yanna; Mgr. Jana Kaucká; Petulla03; svetla; Mišelinka; kacakarkulka; Ester; KatkaB; Ivett; Satanela; mallaa; Cherry7; Ester.84; maxxibaculka; Lucie Horáčková; Hanka Beránek; amevi; malalady; Holly; Deana123; evig; Irena; Briam; Sargenia; Linda18; Janino; Maggisek; Smutnarenca; Karin; bonheur; Mariana007;