Lekarka055

Bez fotografieE-mail:
Pohlaví: žena
Věk: 55
Výška: 174 cm
Postava: ---
Stav: rozvedená
Kouření: nekuřák
Barva očí: ---
Barva vlasů: ---
Vzdělání: vysokoškolské vzdělání
Místo: Středočeský kraj; Praha

Vážná seznámení - ona hledá jeho: Pro svoji matku, samostatnou, atraktivní a velmi úspěšnou lékařku se třemi odrostlými dětmi (32, 31,19), hledám inteligentního zdravého muže ve věku do 60 let, s velmi dobrým smyslem pro humor a zájmem o trvalý vztah.S maximální možnou mírou nezaujatosti (jakou lze jen u syna očekávat) musím říci, že moje matka je naprosto neobyčejná žena, která stíhá velmi náročnou práci v nemocnici, péči o domácnost včetně mé studující mladší sestry, velký rodinný dům se zahradou, psem a kočkou, stíhá organizovat práce na rozestavěné nemovitosti v Jižních Čechách a do toho dokáže najít čas i na přátele a v neposlední řadě, své rodiče a děti. Miluje práci na zahradě a přírodu v nejširším slova smyslu, ať se jedná o lyžování, cestování, jízdu na kanoi či kole. Na sport ji poslední dobou příliš času nezbývá, ale má ráda jógu.

Jakého muže moje matka hledá? V tom je právě ten háček ? vůbec žádného. Celé její nejbližší okolí však ví, že by potřebovala oporu v podobě partnera (manžela či přítele) pro trvalý vztah, který si zaslouží. Zájemce o seznámení by z čistě praktických důvodů měl mít minimálně ukončené středoškolské vzdělání a alespoň 178 cm. Nemáte-li smysl pro humor nebo si neumíte dělat legraci sám ze sebe, popřípadě hledáte jen krátkodobou známost, prosím nepište. Jste-li osoba nevyzrálá s jiným než kladným vztahem k manuální práci, popřípadě nemáte-li čistý trestní rejstřík, ani se neobtěžujte. Neboť ona sama partnerský vztah aktivně nevyhledává, zájemce bude velmi pravděpodobně muset prokázat též dostatek vtipu a odhodlání. Ideální partner by ji měl dokázat vysvětlit, že je zapotřebí zvolnit a užívat života naplno. Vzhledem k tomu, že se v předchozím partnerském vztahu velmi zklamala, s případným zájemcem bych se rád nejprve setkal osobně. Dočetl-li jste až sem, gratuluji Vám! Domníváte-li se, že byste dokázal ocenit její vlastnosti (mimochodem, také dobře vaří) a být vhodným partnerem, prosím napište mi pár řádek o sobě, lépe více než méně. Odpovím a rád se setkám, ideálně někde v Praze či okolí.
Podáno: 16. 6. 2011 00:02:49
Odpověď na inzerát

Další inzeráty, které by Vás mohly zajímat: s-tana; pulsatila; Lola_2; Scaldis; M.K.; Monika24; Ninna; Sandra Urbanová; natasa; magdalena; Angel6; Yanna; Mgr. Jana Kaucká; Petulla03; svetla; Mišelinka; kacakarkulka; Ester; KatkaB; Ivett; Satanela; mallaa; Cherry7; Ester.84; maxxibaculka; Lucie Horáčková; Hanka Beránek; amevi; malalady; Drahomira; Holly; evig; Irena; Briam; Sargenia; Linda18; Janino; Maggisek; Smutnarenca; Karin;