SatyrSexChciPorad

Bez fotografieE-mail: ---
Pohlaví: muž
Věk: 21
Výška: 192 cm
Postava: ---
Stav: svobodný
Kouření: ---
Barva očí: ---
Barva vlasů: ---
Vzdělání: ---
Místo: Zlínský kraj; Zlín

Sex a flirt - on hledá ji: Čau, rozhod jsem se jít na to ve velkým. Mám kamaráda, který má málem denně novou holku. Balí je metodou: já jsem alpha samec, já jsem drzej, já jsem hajzl. Nelíbí se mu to, ale jelikož na to ženský letí (a ne že ne), dělá to. Na tohle já seru. Protože už jsem 8 měsíců nelhal a to pro mě znamená víc, než možnost sexu s každou holkou. A mít 5 ženských zároveň.

Už mě nebaví srát se tu s inzerátama. Věc se má takhle. Sex můžu i 3x denně. Rád experimentuju, zkouším nové polohy, nová místa, nové způsoby. Nejsem ale perverzák, ani magor. Jsem vášnivej. Postavu si udržuju. Přitahují mě štíhlý/sportovní oholený holky, s dlouhými vlasy, modrýma/zelenýma očima a kulatým zadkem. Vůbec mě netrápí velikost prsou. Ba naopak menší prsa se mi líbí víc (ideálně 2). Mám slabost pro dlouhé ponožky a samodržící punčochy. V kombinaci s minisukní a přiléhavým topem je to erotická bomba.

Mám rád chytrý holky. A tím myslím - otevřený. Obecně vyhledvám společnost lidí bez předsudků. Čtu teď knížku: Jak na ženy a nestačím se divit. Chápu proč to funguje. Stejně jako chápu proč je svět kolem tak zasranej a nefunkční. Každopádně já znám a mám řešení a dělám první poslední, abych jej šířil mezi lidi.

www.thevenusproject.com

Mám svý mužský touhy, ale nehodlám ze sebe kvůli nim dělat grázla i když na to ženský letí. Stejně jako ze sebe nedělám ustrašenýho blbečka. Jsem prostě sám sebou.

Život pro mě už dávno není boj. Je to zázrak a já si ho užívám naplno. Nevěřím, že existuje ženská, která by mi stačila (sexuálním apetitem, otevřeností, sebedůvěrou, fyzickou zdatností, ...)

Každopádně jak jsem napsal úvodem, rozhod jsem se pro velkej krok a práskám tenhle inzerát kam se dá. Třeba mě nějaká kočka překvapí. Ale to bych se kurva divil.
Podáno: 4. 8. 2011 20:10:00
Odpověď na inzerát

Další inzeráty, které by Vás mohly zajímat: Rendik20; Jaroslav Prokop; mystic-knight; maceji; Bastian; VašekHelianthus; masér; Xmine; craver; mystic;