Veronika

Bez fotografieE-mail:
Pohlaví: žena
Věk: 19
Výška: 155 cm
Postava: ---
Stav: ---
Kouření: ---
Barva očí: ---
Barva vlasů: ---
Vzdělání: ---
Místo: Středočeský kraj; Praha

Vážná seznámení - ona hledá jeho: Zdravím rošťáci :) .

Nejprve bych se chtěla přiznat k tomu, že bohužel, ale na seznamce nejsem úplně poprvé, takový měsíc a půl ( i když mi psala spousta lidí, nevím, ale asi sem moc vybíravá, protože když už seznamka, tak ať ten chlap za to stojí ;) - bohužel je to jedna z věcí která mi hodně vadí i se za ní stydím. Stala se mi taková nepříjemná zkušenost, kuli které teď prvním rokem studuji v Praze. Nějak se nezapojuji, nedaří se mi sehnat brigádu, abych byla aspoň trochu víc ve společnosti a mimo ubytovnu. Né, že bych byla úplně bez společnosti, nejsem žádný asociál :D, ale hodně věcí mi chybí a hlavně chci přijít na jiné myšlenky a už nechci každou neděli jezdit do Prahy s nechutí, i když mám Prahu vlastně hodně ráda.

Kdyby jen přeci, se chtěl někdo ozvat :), chtěla bych Vás poprosit o jedinou věc. Nechci, aby mi psaly lidé co hledají milenky, co mají přítelkyni a přesto hledají jen občasné povyražení po hospodách, né že by to bylo něco špatného, ale prostě tomu nerozumím a hlavně nedělám nic co mě samotné by vadilo. Nemám žádné požadavky, protože je hloupé po někom chtít, aby přestal kouřit, nebo přestal pít, nemám ráda omezování i přesto, že já sama nedělám nic špatného :) . Bohužel i já jsem jen člověk, proto bez fyzické přitažlivosti . . I když někteří říkají, že důležité je to co má člověk "uvnitř", nevím no :D, asi jsem ještě puberťák se skořápkou na zadku a asi budu furt, tohle mi prostě nikdo nikdy nevymluví, nesmíte se na mě zlobit.

To je tak asi vše :)
Podáno: 6. 1. 2012 17:00:10
Odpověď na inzerát

Další inzeráty, které by Vás mohly zajímat: s-tana; pulsatila; M.K.; Monika24; Ninna; Sandra Urbanová; natasa; magdalena; Angel6; Yanna; Mgr. Jana Kaucká; Petulla03; svetla; Mišelinka; kacakarkulka; Ester; KatkaB; Ivett; Satanela; mallaa; Cherry7; Ester.84; maxxibaculka; Lucie Horáčková; Hanka Beránek; amevi; malalady; Drahomira; Holly; Deana123; evig; Irena; Briam; Sargenia; Linda18; Janino; Maggisek; Smutnarenca; Karin; bonheur;